صفحه اصلی » روش های پرداخت در سایت

روش های پرداخت در سایت

روش های پرداخت در سایت

تجانت ضمن تشکر از شما کاربر گرامی جهت انتخاب و مشاهده این وب سایت، جهت ایجاد سهولت در پرداخت هزینه عضویت و درج آگهی، راهنمای پرداخت اینترنتی ذیل را جهت هدایت کاربران گرامی ارائه می نماید. می توانید پس از عضویت در سایت ، از هر یک از 3 روش ذیل برای پرداخت هزینه درج آگهی و تبلیغات استفاده نمایید.

  • پرداخت از طریق شعب بانکها (واریز به حساب)
  • پرداخت از طریق خودپرداز
  • پرداخت اینترنتی با کارت شتاب

روش 1 : واریز به حساب

شما میتوانید با واریز وجه به یكی از حساب های زیر نسبت به شارژ حساب الكترونیكی خود و درج آگهی اقدام نمایید . شماره سریال فیش نقدی که در رسید پرداخت شما موجود است، به همراه تاریخ پرداخت و مبلغ را در بخش پنل مدیریت كاربری خود در بی توبی تجانت و در قسمت ثبت مشخصات فیش بانكی وارد کنید. این شماره معمولا به رنگ قرمز و با عنوان /شماره/ یا /سریال/ چاپ شده است.

نام بانک شماره حساب صاحب حساب
بانك پاسارگاد 1- 36903 -800- 213 شهناز نیلچی
بانك ملی 0208985859002 شهناز نیلچی
شارژ حساب 24 ساعت پس از پركردن گزارش فیش واریزی

روش 2: كارت به كارت

كاربر گرامی شما میتوانید با انتقال كارت به كارت به یكی از حساب های زیر با هر یک از کارت های عضو شبکه شتاب نسبت به شارژ حساب الكترونیكی خود برای تبلیغات و درج آگهی در سایت تجانت اقدام نمایید . توجه : پس از واریز وجه حتما گزینه ثبت مشخصات فیش بانكی در بخش پنل مدیریت كاربری خود را تكمیل نمائید تا حساب شما شارژ گردد.

نام بانک شماره كارت صاحب حساب
بانك پاسارگاد 8744 0614 2910 5022 شهناز نیلچی
بانك ملی 8198 1319 9913 6037 شهناز نیلچی
شارژ حساب حداكثر 24 ساعت پس از پركردن گزارش فیش واریزی

راهنمای واریز از طریق دستگاه خودپرداز (ATM)

با در اختیار داشتن یکی از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب، مانند: سپهر(صادرات) - سیبا(ملی) - پارسیان (کارت نقدی - هدیه - اینترنت) - اقتصاد نوین - کارآفرین - ملت - کشاورزی(مهرکارت) - تجارت ...، بدون مراجعه به بانک و حتی در ساعات و روزهای تعطیل قادر به پرداخت وجه آگهی خود خواهید بود. با مراجعه به نزدیکترین دستگاه خودپرداز بانک مرتبط با کارت خود، بدون داخل شدن در بانک، وجه خود را به صورت زیر پرداخت و شماره ارجاع را که در رسید چاپی خود دریافت می کنید، پس از ورود کارت به دستگاه خودپرداز و زدن رمز عبور خود، از منوهای موجود ابتدا "انتقال وجه" و سپس "به کارت دیگر" را انتخاب کنید. در صفحه‌ای که ظاهر می شود، مبلغ را به ریال وارد کنید. بطور مثال 750000 و کلید ورود را بزیند. سپس شماره کارت مورد نظر از شما خواسته می‌شود که در این مرحله شماره یكی از شماره كارت های فوق را وارد می‌کنید: (عدد 16رقمی) سپس کلید ورود را می‌زنید. در مرحله آخر خودپرداز از شما می‌پرسد آیا مطمئن به انتقال وجه به حساب "صاحب كارت " می‌باشید، که با انتخاب کلید "بلی" با انتقال وجه موافقت می‌کنید.خودپرداز با چاپ رسید شما را از انتقال وجه مطمئن می‌کند. این رسید شامل شماره ارجاع، مبلغ انتقالی و شماره حساب و کارت دریافت کننده می‌باشد. درخط دوم رسید چاپی، "شماره ارجاع" درج شده است، که شما باید این شماره را در بخش پنل مدیریت كاربری خود و در قسمت ثبت مشخصات فیش بانكی وارد نمایید.

روش 3: راهنمای پرداخت اینترنتی کارتهای عضو شبکه شتاب

در این روش با استفاده از انواع كارتهای بانكی و اعتباری عضو شبكه بانكی شتاب كشور كه دارای كد cvv2 و رمز دوم اینترنتی هستند مانند: (پاسارگاد - صنعت و معدن - توسعه صادرات - ملی - اقتصاد نوین - کارآفرین - ملت - کشاورزی - تجارت - سینا كارت - سامان و ..) می توانید به صورت پرداخت اینترنتی مبلغ سفارش خود را واریز نمایید. در این مرحله شما بطور خودكار به دروازه امن پرداخت سایت بانك منتقل شده و پس از تكمیل موارد مورد نیاز بانك، مبلغ سفارش با تایید شما از حسابتان کسر شده و مجددا بصورت خودكار به سایت تجانت٬ راهنمایی می شوید.

تذكر: در این روش شما نیازمند به دانستن شماره 16 رقمی كارت (بر روی كارت بزرگ حك شده) - رمز دوم یا همان رمز اینترنتی كارت (اگر تا كنون اقدام به دریافت این رمز نكرده‌اید ، میتوانید از طریق خودپردازهای بانك مرتبط با كارت خود اقدام به تعیین رمز دوم اینترنتی كارت خود نمایید) - كد سه رقمی cvv2 (در پشت كارت حك شده) - و تاریخ انقضای كارت (در زیر كارت حك شده) میباشید.

توجه: رمز اینترنتی كارت با رمز اصلی كارت متفاوت است.

در آخرین مرحله سیستم به شما شناسه - رمز عبور و شماره فاكتور را اعلام نموده كه نیاز است این اطلاعات را جهت پیگیری‌ درخواست خود در جایی یادداشت نمایید. اكنون با خیالی آسوده منتظر تماس همکاران ما در بی تو بی تجانت باشید.