صفحه اصلی » راهنمای سایت

به بازار مجازی Tejanet.com خوش آمدید.

طبقه بندی محصولات در Tejanet.com

یکی از بخش های اصلی Tejanet.com بخشی تحت عنوان دایرکتوری محصولات است که به شکل لینک های طبقه بندی شده در سمت راست سایت قرار گرفته است. این بانک اطلاعاتی شامل اطلاعات کاملی از محصولات و تولیدکنندگان آنهاست که در قالب گروههای اصلی محصولات چون مواد غذایی و نوشیدنی ها، لوازم صنعتی، لوازم برقی ، …...ویا خدمات مختلف دسته بندی که هر کدام خود ، شامل طبقه بندی های کوچکتر است بعنوان مثال بخش مواد غذایی و نوشیدنی ها شامل افزودنیها، شیرینی جات،برنج و حبوبات، انواع گوشتها و مواد پروتئینی و ...است که می توانید محصولات خود را بسته به نوع آن در هر یک از این زیر گروهها قرار دهید.

ثبت نام در Tejanet.com

برای حضور در Tejanet.com ابتدا باید نسبت به ثبت نام شرکت جهت عضویت در سایت اقدام کنید تا امکان استفاده از امکانات این پایگاه برای شرکت شما هم فراهم شود. پس از ثبت نام، اطلاعات شرکتتان را وارد می کنید که برای مدیران سایت جهت تایید ارسال می شود و پس از تایید توسط مدیران سایت، پروفایل شرکت شما فعال می گردد. پس از فعال شدن پروفایل شرکت، یک پیام الکترونیکی به آدرس پست الکترونیک شرکت همراه با ID و Pass ارسال می گردد که به شما اجازه ورود به سایت و ثبت اطلاعات کامل شرکت و محصولات آن را می دهد.

مراحل ثبت نام و عضویت در Tejanet.com

 • عضویت و دریافت یوزر و پسورد جهت ورود به سایت
 • ورود به سایت
 • تکمیل فرایند عضویت

پروفایل اختصاصی هر شرکت

در سایت Tejanet.com هر شرکتی دارای یک پروفایل اختصاصی خواهد بود که دارای مجموعه امکاناتی برای مدیریت اطلاعات، تغییر نام و پسورد، اطلاعات محصولات و پیام های خرید و فروش خود است.

 • هنگام ورود به سایت (sign in) شدن یک پیام خوش آمد گویی دریافت می کنید.
 • شما می توانید به امکاناتی که سایت در اختیار شما" تحت عنوان کنترل پنل مدیریت پروفایل " قرار می دهد دسترسی داشته باشید.

مهم ترین امکانات در دسترس شما برای مدیریت پروفایل شرکت شامل:

 • ویرایش پروفایل- اطلاعات شخصی
  در این قسمت شما می توانید اطلاعات شرکت خود را اضافه یا ویرایش کنید. مثل اطلاعات تماس، درباره شرکت، مدیریت وب سایت، پست الکترونیک و ...
 • چک کردن پیام ها
  این بخش مثل یک صندوق پستی عمل می کند که همه پیام هایی که رویTejanet.com برایتان ارسال می شود در این صندوق قرار می گیرد .شما می توانید پیام ها را مطالعه به آنها پاسخ داده و حتی آنها را حذف کنید.
 • ارسال پیام های خرید و فروش
  شما می توانید پیشنهادات خرید و فروش خود را روی تابلو خرید و فروش از این بخش ارسال کنید.
 • معرفی محصولات شرکت
  در این بخش می توانید کلیه محصولات شرکت خود را بدون محدودیت با اطلاعات کامل معرفی کنید. کافی است روی لینک افزودن محصول کلیک کنید و فرم های مرتبط را پر کنید. سعی کنید اطلاعات محصولات را کامل وارد کنید. پس از اضافه کردن محصولات می توانید لیست آن را در لینک "محصولات" مشاهده کنید.

مشاهده پروفایل شرکت

پس از ایجاد پروفایل شرکت و ورود اطلاعات مورد نیاز، کلیه بازدید کنندگانTejanet.com می توانند پروفایل شرکت شما را در قالب ذیل مشاهده کنند.

مشاهده محصولات و ارسال پیام به شرکت تولیدکننده

کاربران با کلیک روی این زیرگروهها با لیستی شبیه لیست ذیل روبرو می شوند که می توانند کالای مورد علاقه خود را انتخاب و به پروفایل تولیدکننده آن دسترسی داشته باشند. ضمن اینکه با کلیک روی دکمه تماس با شرکت ، پیشنهاد استعلام قیمت خود را برای شرکت شما ارسال کنند.

برد پیام های خرید و فروش در Tejanet.com.com

کلیه اعضای Tejanet.com.com می توانند پیام های خرید و فروش خود را روی برد خرید و فروش سایت ارسال کنند. این پیام های خرید و فروش بطور اتوماتیک و به شکل متحرک روی تابلو خرید و فروش سایت نمایان خواهد شد. با کلیک روی هر یک از این پیشنهادات می توانید جزئیاتی چون نام دهنده پیشنهاد، تاریخ، محتوا و اطلاعات تماس را مشاهده و درخواست خود را جهت خرید یا فروش کالای پیشنهادی برای پیشنهاد دهنده ارسال کنید.